Dažnai užduodami klausimai

Bendri klausimai apie automobilių supirkimą

Superkame tiek idealios būklės automobilius, tiek su defektais, po avarijos ar nevažiuojančius.

Užpildžius užklausos formą, pasiūlymų sulauksite valandos bėgyje, bet dažniausiai susisiekiame su jumis jau per 5 minutes.

Užpildžius pasiūlymo anketą (jeigu turite nuotraukų būtinai pridėkite), susisiekus su mumis telefonu arba per Viber.

Superkame automobilius visoje Lietuvoje.

Tai greičiausias, patogiausias ir patikimiausias automobilio pardavimo būdas.

Automobilio pardavimo procesas

Dokumentus galima sutvarkyti vietoje, pasirašant pirkimo-pardavimo sutartį. Visus reikiamus dokumentus paruošiame savarankiškai, esant poreikiui ir galimybėms padedame deklaruoti automobilio perleidimą internetu vietoje.

Atsiskaitome vietoje grynais, jeigu jums patogiau galime susitarti iš anksto atsiskaityti pavedimu.

Ne, tokių automobilių pardavimas griežtai draudžiamas. MB “Selauta” įmonė nepažeidžia Lietuvos Respublikos įstatymų, todėl automobilių be dokumentų neperkame. Jeigu mums kylant įtarimams dėl vogtų automobilių kreipiamės į Policiją ir pranešame apie kilusią situaciją.

SDK – tai unikalus transporto priemonės savininko deklaravimo kodas, kuris sudarytas iš 8 raidžių. Jį reikia turėti visoms šalyje esančioms ir Lietuvos gyventojams ar įmonėms nuosavybės teise priklausančioms transporto priemonėms. Taip pat, naujas kodas sugeneruojamas kiekvieną kartą pasikeitus transporto priemonės savininkui.

SVARBU. SDK būtina turėti ne tik registruojant transporto priemonę, bet ir norint ją parduoti. Automobilių supirkimas Superkam24.lt padės Jums užpildyti visus reikiamus dokumentus norint parduoti automobilį.

Nuo 2021 m. gegužės 1 d. Lietuvos gyventojai tiek Lietuvoje, tiek užsienyje gali parduoti tik tas transporto priemones, kurios jau turi SDK.

Jei transporto priemonė buvo įsigyta ir registruota Lietuvoje iki 2021 m. gegužės 1 d., tokiu atveju jai SDK buvo sugeneruotas automatiškai (išskyrus laikinai registruotas ir išvežamas į užsienį transporto priemones). Taigi, jų savininkams daryti nieko nereikia, o pasitikrinti priskirtą kodą galima tiesiog internetu.

Sužinokite automobilio kainą per 5 minutes

Palikite kontaktinius duomenis ir mes jums paskambinsime 10-ies minučių bėgyje.